Hakkımızda

AY KİTAP EVİ

“Yaratmanın başlangıcıdır düş gücü… Dilediğinizi düşler, düşlediğinizi amaçlar, amaçladığınızı yaratırsınız sonunda” der Bernard Shaw. Bu sözün tam da karşılığını bulduğu noktadır aykitapevi’nin kuruluşu.

Tam 20 yıl önce Askeri okulda başlayan okuma hevesi art arda okunan bölümlerle de büyüyerek devam edince artık kitaplar Ailemden sonra hayatımda en büyük yeri olan değer oldu benim için. Kitap almak, okumak, yazmak, kütüphane kurmak ve bookstagram hesapları aracılığı ile benim gibi kitapseverler ile kitap konuşmak da az gelmeye başlayınca küçük bir kitapçı dükkanı açma hayalleri kurmaya başladım. Bu hayallerimi yaklaşık 8 yıl olgunlaştırdıktan sonra nihayet 01.09.2020 tarihinde benim için zirvenin hemen altı olan bu siteyi kurarak gercekten cüzi kar payları ile kitapseverleri kitaplarla buluşturmaya başladım. Ben hayalini kurduğum her şeye sahip oldum, imkanlarım çok kısıtlıydı ve halen de öyle ama ben daha çok çalışarak başarıya ulaştım.

Başarı; Hayal kurmak, buna inanmak ve çok çalışmak ile elde edilir. David Burns, “iyi hissetmek” kitabında şöyle der;

“Yapamam” larınızı test edin, Performansınız ve yetenekleriniz ile ilgili,sizi yenilgiye uğratan TAHMİN lerinize karşı bilimsel tavır almayı öğrenin. bu kötümser düşünceleri test ederseniz gerçeğin ne olduğunu göreceksiniz.

Hayal kurar, buna inanır ve çok çalışırsanız en önemlisi de kendinize güvenirseniz elde edemeyeceğiniz bir şey yoktur.

Bu süreçte bana inana ve destek olan herkese sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Ali AY

 

Bu sitenin web tasarımı White Seo Bilişim tarafından yapılmıştır.